Organizator:

Goście VIP

Podziel się

Strefa VIP, czyli wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych gości.

Poczuj sportowe emocje w prestiżowej przestrzeni -
zarezerwuj Stolik VIP lub kup bilet do Strefy VIP 

 

Dla naszych Gości VIP przygotowaliśmy prestiżową przestrzeń, na którą składa się Loża VIP oraz Strefa VIP połączona z trybuną. Loża VIP Idealnie spełnia warunki dla spotkań biznesowych, ale również daje możliwość obserwowania areny głównej z „pierwszego rzędu”.
Doskonała obsługa i przepyszne dania sprawiają, że ta prestiżowa przestrzeń z roku na rok w każdym mieście cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 

Ilość ekskluzywnych stolików VIP jest limitowana. Natomiast Strefa VIP to przestrzeń, w której odpoczniecie Państwo w przerwach od konkursów, doskonała do rozmów i zabawy. Połączona jest ze dedykowaną Trybuną VIP, z której goście mogą oglądać zmagania sportowe.

 

Strefa VIP podczas CAVALIADA to dwie atrakcyjne przestrzenie. 

Loża VIP - stoliki 6cio osobowe z idealnym widokiem na  arenę główną, najwyższy komfort, bliskość emocji jeździeckich, pełna obsługa kelnerska przy stoliku, przekąski i napoje oraz dania serwowane przez cały dzień. Dodatkowo każdy gość Loży VIP może zasiąść na TRYBUNIE VIP oraz odpocząć w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni (Strefie VIP) poza areną główną.

Rezerwacja stolików wyłącznie u koordynatora - Weronika Wałkiewicz +48 691 029 067


 

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz