Organizator:

LOŻA VIP - Jeździectwo w prestiżowej przestrzeni

Podziel się

Arena główna widoczna z "pierwszego rzędu", niezwykle emocjonujące starcia zawodników, wysokiej klasy obsługa, pyszne i wyszukane dania - wszystko to sprawia, że wydarzenie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe, a z roku na rok w każdym mieście przestrzeń Strefy VIP cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Zarezerwuj Stolik VIP i poczuj sportowe emocje w prestiżowej przestrzeni!

CAVALIADA Summer w Świnoujściu
22-25 czerwca 2023
Wejście na wydarzenie - Aleja Interferie

Loża VIP wyznaczona jest wyłącznie dla naszych sponsorów oraz gości VIP, którzy wcześniej dokonali rezerwacji. Bez wątpienia jest to idealne miejsce spotkań biznesowych, ale również możliwość obserwowania areny głównej z „pierwszego rzędu” wraz z rodziną.

Doskonała obsługa i specjalnie przygotowanie menu sprawia, że ta prestiżowa przestrzeń staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Ilość ekskluzywnych stolików VIP jest limitowana.

 

Loża VIP - to stoliki 6-cio osobowe z idealnym widokiem na arenę główną, najwyższy komfort, bliskość emocji jeździeckich i pełna obsługa kelnerska przy stoliku, przekąski i napoje oraz dania serwowane przez cały dzień. Dodatkowo każdy gość Loży VIP może skorzystać z Trybuny VIP oraz odpocząć w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni poza areną główną.


Rezerwacja stolików wyłącznie u koordynatora - Weronika Wałkiewicz +48 691 029 067

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz