Organizator:

Lanske i Strawberry Girl po raz drugi

Podziel się

W przedostatnim dniu zmagań w konkursie Małej Rundy o nagrodę Nowy Adres zwycięstwo wywalczył Christoph Lanske na klaczy Strawberry Girl. Para ta tryumfowała również w pierwszym konkursie rozgrywanym w ramach Małej Rundy w czwartek.

Lanske okazał się najlepszy z 39 par startujących w sobotnim konkursie. Tuż za nim na podium uplasowała się Antonina Kucharska dosiadająca klaczy Chicha Mint. Miejsce trzecie zajął doświadczony zawodnik Jan Bobik i klacz Hasala. W pierwszej 10 znalazło się jeszcze 5 Polaków, kolejno: Monika Pasik, Filip Lewicki, Dajana Pawlicka, Cassandra Orschel i Łukasz Brzóska.

Z zawodnikami Małej Rundy spotkamy się ponownie podczas niedzielnego finału, który rozegrany zostanie o godzinie 8:00.

Pełne wyniki dostępne są tutaj

Dostęp do transmisji tutaj

Sponsorem głównym CAVALIADA Summer jest PKO Bank Polski, partnerami strategicznymi: PKN ORLEN oraz marka LOTTO. Miastem Gospodarzem: Świnoujście, a partnerem Polski Związek Jeździecki.