Organizator:

Pożegnanie z Future wygrywa Luboński i Jensen

Podziel się

Rozgraliśmy ostatni konkurs z serii Future na plaży w Świnoujściu. Konkurs o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Torpol w kategorii MINI wygrał Ignacy Luboński, a w kategorii MIDI Natalia Jensen.

Ignacy Luboński wraz z zespołem wygrał sobotnią sztafetę, a w pierwszym konkursie Future zajął czwarte miejsce. Tym razem okazał się niepokonany pokonując bezbłędnie podstawowy parkur oraz rozgrywkę. Tuż za nim na podium kategorii MINI znalazła się Sara Wnuczko na kucu TOPAZ – Sara również prezentowała równą formę przez całe zawody, zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce we wszystkich konkursach. Trzecia była Maja Głoskowska dosiadająca WEDOG PRIDE N JOY.

 

W kategorii MIDI walka była zaciekła – aż 6 z 8 par zagrało się do rozgrywki. Ostatecznie najlepsza okazała się Natalia Jansen dosiadająca 11-letniej klaczy MAURIK'S LIU.JO. Druga była Kalina Sierakowska na kucu HELABA D'INSEGOTTE, a miejsce trzecie wywalczyła Maria Koperska – Pacyńska i MONTGOMERIE.

Pełne wyniki dostępne są tutaj

Dostęp do transmisji tutaj

Sponsorem głównym CAVALIADA Summer jest PKO Bank Polski, partnerami strategicznymi: PKN ORLEN oraz marka LOTTO. Miastem Gospodarzem: Świnoujście, a partnerem Polski Związek Jeździecki.