Organizator:

Sztafeta koń – samochód na plaży

Podziel się

W sobotę rozgraliśmy wyjątkowy konkurs – na plaży w Świnoujsciu konie spotkały się z końmi mechanicznymi! W mieszanej sztafecieo nagrodę PKO Banku Polskiego wzięły udział dzieci na kucach oraz samochód DEFENDER.

Na starcie zobaczyliśmy 8 zespołów, każdy z nich składał się z dwóch par dzieci na kucach oraz kierowcy samochodu DEFENDER. W rolę kierowców wcieli się zawodnicy oraz dyrektor CAVALIADA Summer. Po zaciętej walce najlepsza okazała się drużyna prowadzona przez Natalię Palmowską. Ignacy Luboński oraz Anna Korus zrobili bardzo dobrą zmianę, a następnie Natalia wykazała się brawurową i bardzo szybko jazdą na torze samochodowym. Na drugim miejscu, z niedużą startą czas uplasowała się drużyna dowodzona przez Mściwoja Kieconia w składzie Milena Rąbca oraz Maria Koperska – Pacyńska.

 

Podium zamknęła drużyna prowadzona przez zwycięzcę wczorajszej Dużej Rundy, Philippa Schobera w składzie której wchodzili Sara Wnuczko oraz Marek Layer.

Gratulujemy wszystkim drużynom i dziękujemy za świetną zabawę!

Pełne wyniki dostępne są tutaj

Dostęp do transmisji tutaj

Sponsorem głównym CAVALIADA Summer jest PKO Bank Polski, partnerami strategicznymi: PKN ORLEN oraz marka LOTTO. Miastem Gospodarzem: Świnoujście, a partnerem Polski Związek Jeździecki.