Organizator:

Bilety i transmisja

Podziel się

Już są! Bilety SPORT na CAVALIADA Summer Świnoujście dostępne na tobilet.pl

Rozpocznij wakacje z CAVALIADA Summer w Świnoujściu!

CAVALIADA Summer Świnoujście 
22 - 25 czerwca 2023
Wejście na plażę (Aleja Interferie)

CAVALIADA to najbardziej rozpoznawalne wydarzenie jeździeckie w Polsce. Każda edycja przyciąga rekordową ilość publiczności. Podstawę wydarzenia stanowią trzy filary Sport, Expo i Show. Rywalizacja sportowa to przede wszystkim Międzynarodowe Zawody Jeździeckie w Skokach Przez Przeszkody. Zawodnicy rywalizują w klasycznych konkursach skokowych jak również konkursach specjalnych - potęga skoku, konkursy szybkości. Dodatkowo program uzupełniają zawody krajowe w powożeniu zaprzęgami, dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie!

W przerwach między konkursami warto odwiedzić strefę EXPO, gdzie nie brakuje bogatej oferty sprzętu i akcesoriów jeździeckich. Wśród kilkudziesięciu firm bez problemu znajdziecie wszystko czego potrzebujecie.

Wisienką na torcie każdej CAVALIADY są pokazy! Wspaniałe konie, artyści, kaskaderzy a to wszystko na plaży przy zachodzie słońca! Koniecznie musicie zobaczyć wieczorne bloki pokazowe!

Bilety na CAVALIADA Summer są biletami całodziennymi, po wejściu na wydarzenie bilet wymieniany jest na opaskę na rękę, z którą dowolnie można wchodzić i wychodzić. Miejsca na trybunie nie są numerowane, można zająć dowolne wolne krzesełko w wyznaczonej strefie. W ramach biletów podstawowych nie przewiduje się miejsc parkingowych.

W sprzedaży są też dostępne całodzienne bilety na Trybunę VIP. W ramach biletu Trybuna VIP przewidziano parking, wstęp do Strefy VIP z przekąskami, napojami i wieczornymi daniami szefa kuchni oraz oddzielną Trybunę VIP.

Stoliki VIP nie są sprzedawane przez bileterie, osoby zainteresowane zakupem Stolika VIP prosimy o kontakt z koordynatorem strefy VIP.

Ilość miejsc jest ograniczona, cena może ulec zmianie.

 


 

KLIKNIJ TUTAJ I KUP BILET


Kontakt dla publiczności

Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz