Organizator:

Katalog Wystawców

Podziel się

Zaplanuj swój pobyt na targach - sprawdź kto był Wystawcą w poszczególnych miastach podczas CAVALIADA Tour oraz zobacz jak prezentuje się CAVALIADA Expo!

KRAKÓW 2023 SOPOT 2023 POZNAŃ 2022 WARSZAWA 2022


CAVALIADA EXPO to obowiązkowy punkt dla każdego kibica CAVALIADY! 

Cztery dni wydarzenia, to nie tylko konkurencje jeździeckie, ale także bogata oferta wystawców o wiele form rozrywki. 

Miejsce, gdzie biznes łączy się z pasją! 


CAVALIADA Summer Świnoujście

Zaplanuj swój pobyt na targach podczas CAVALIADY Summer w Świnoujściu 2023 - najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu jeździeckim w Polsce! 


W czerwcu 2023 roku zobaczymy się na najszerszej plaży w Polsce - w Świnoujściu.
W ramach wydarzenia planowana jest organizacja 2* Zawodów Międzynarodowych w Skokach Przez Przeszkody oraz Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu, Powożeniu oraz Woltyżerce.
Poza częścią sportową nie zabraknie ciekawych pokazów oraz Targów Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich.
W najbliższych tygodniach będziemy zwiększać ilość informacji dotyczących programu, atrakcji oraz przebiegu samego wydarzenia. 

#

TARGI SPRZĘTU I AKCESORIÓW JEŹDZIECKICH

Największe w tej części Europy targi branży jeździeckiej. Dziesiątki tysiecy fanów jeździectwa, znani zawodnicy oraz hodowcy koni zainteresowani ofertą wystawienniczą. Wielu wystawców, w tym producenci sprzętu, odzieży i akcesoriów jeździeckich, pasz, suplementów czy preparatów do pielęgnacji koni.

#

MEET THE STARS

Czyli strefa spotkań ze znanymi nazwiskami w świecie jeździectwa! To idelana szansa, aby porozmawiać i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolem.

#

STREFA DLA DZIECI

Podczas każdej edycji CAVALIADY na małych zwiedzających czeka wiele niespodzianek - atrakcyjne strefy dla dzieci, możliwość obejrzenia największych zawodów jeździeckich w Polsce, spotkania z idolami oraz możliwość zdobycia wiedzy od profesjonalnych wystawców, którzy chętnie dzielą się swoją pasją.

Kontakt dla wystawców

Magdalena Nowaczyk
Magdalena Nowaczyk