Organizator:

LOŻA VIP - Jeździectwo w prestiżowej przestrzeni

Podziel się

Arena główna widoczna z "pierwszego rzędu", niezwykle emocjonujące starcia zawodników, wysokiej klasy obsługa, pyszne i wyszukane dania - wszystko to sprawia, że wydarzenie staje się jeszcze bardziej wyjątkowe, a z roku na rok przestrzeń Strefy VIP w każdym mieście cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Zarezerwuj Stolik VIP i poczuj sportowe emocje w prestiżowej przestrzeni!
22-25 czerwca w Świnoujściu

Loża VIP wyznaczona jest wyłącznie dla naszych sponsorów oraz gości VIP, którzy wcześniej dokonali rezerwacji. Bez wątpienia jest to idealne miejsce spotkań biznesowych, ale również możliwość obserwowania areny głównej z „pierwszego rzędu” wraz z rodziną.

Doskonała obsługa i specjalnie przygotowanie menu sprawia, że ta prestiżowa przestrzeń staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. Ilość ekskluzywnych stolików VIP jest limitowana.

Loża VIP - to stoliki 6-cio osobowe z idealnym widokiem na arenę główną, najwyższy komfort, bliskość emocji jeździeckich i pełna obsługa cateringowa. Dodatkowo każdy gość Loży VIP może skorzystać z Trybuny VIP oraz odpocząć w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni poza areną główną.


Rezerwacja stolików wyłącznie u koordynatora - Weronika Wałkiewicz +48 691 029 067

Koordynator Strefy VIP

Weronika Wałkiewicz
Weronika Wałkiewicz