Organizator:

AKTUALNOŚCI

28-03-24 Radosnych Świąt Wielkanocnych 2024

Świąteczne życzenia od Grupy MTP.

Zobacz więcej

16-02-24 CAVALIADA Summer 2024 odwołana

CAVALIADA Summer odwołana

Zobacz więcej

28-01-24 Zobacz najnowsze, styczniowe wydanie „Horse & Business Magazine”

Cavallia to nazwa poznańskiego osiedla, nawiązująca zarówno do włoskiego słowa „cavallo”, czyli koń, jak i do historii tego miejsca. Ponad 100 lat temu na jego terenie mieściły się kawaleryjskie koszary należące do słynnego 15. Pułku Ułanów Poznańskich.

Zobacz więcej

20-12-23 Wesołych Świąt 2023

Świąteczne życzenia od Grupy MTP.

Zobacz więcej

05-07-23 Wystawcy CAVALIADY Summer - dziękujemy, że byliście

To były piękne cztery dni rywalizacji najlepszych zawodników, magicznych pokazów, sportowego ducha i kibiców pełnych emocji. Dziękujemy, że byliście z nami i doceniliście naszą pracę. Nic więcej nie trzeba dodawać.

Zobacz więcej

26-06-23 Dziękujemy świnoujskiej publiczności

CAVALIADA Summer na plaży w Świnoujściu przeszła do historii. To były cztery dni niesamowitych sportowych emocji, pokazów i targów, podczas których rozegrano 27 konkursów w skokach przez przeszkody i powożeniu zaprzęgami parokonnymi, a to wszystko w towarzystwie blisko 9000 osób, które wzięły udział...

Zobacz więcej

24-06-23 Kwiatek eliminuje przeciwników

W konkursie ORLEN SUMMER DRIVING, konkurs równoległy o nagrodę PKN ORLEN, pod patronatem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa wygrywa Bartłomiej Kwiatek!

Zobacz więcej

24-06-23 Speed & Music o zachodzie słońca dla Bobika

Speed & Music to jeden z ulubionych konkursów cavaliadowej publiczności – połączenie szybkości i muzyki wzbudza ogromne emocje!

Zobacz więcej

24-06-23 Finał Średniej Rundy dla Estończyka

Parkur podstawowy finału Średniej Rundy 140 cm o nagrodę Kwiaty Polskie, pod patronatem Stowarzyszenia Jeździeckiego Baborówko okazał się na tyle wymagający, że wyłonił do rozgrywki rzeczywiście najlepiej predysponowane pary dnia.

Zobacz więcej

24-06-23 Future w Świnoujściu

W sobotę arena CAVALIADY Summer powitała dzieci na kucykach! Konkurs CAVALIADY Future o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Torpol rozegrany został w dwóch kategoriach – MINI oraz MIDI.

Zobacz więcej

24-06-23 SUNRISE TOUR zakończony podwójnie

W sobotę rozgraliśmy ostatnie konkursy SUNRISE TOUR – konkurs 110 cm o nagrodę „Horse & Business Magazine” oraz konkurs 120 cm o nagrodę Fundacji In_Spire.

Zobacz więcej

24-06-23 Lanske i Strawberry Girl po raz drugi

W przedostatnim dniu zmagań w konkursie Małej Rundy o nagrodę Nowy Adres zwycięstwo wywalczył Christoph Lanske na klaczy Strawberry Girl. Para ta tryumfowała również w pierwszym konkursie rozgrywanym w ramach Małej Rundy w czwartek.

Zobacz więcej

23-06-23 Bariery po raz pierwszy

Na CAVALIADA Summer pierwszy raz rozegrany został konkurs barier o nagrodę Raitech. Po zwycięstwo sięgnął Adam Nicpoń pokonując wysokość 190 cm!

Zobacz więcej

23-06-23 Zaprzęgi na plaży

W ORLEN SUMMER DRIVING o nagrodę PKN ORLEN, pod patronatem Dominiak Carriages wzięło udział osiem par. Do drugiego nawrotu zakwalifikowały się 4 zespoły, a najlepszy okazał się Aleksander Fularczyk.

Zobacz więcej

23-06-23 Długo na to czekałem

Konkurs Dużej Rundy 145 cm w ramach CAVALIADY Summer o nagrodę marki LOTTO pod patronatem Grupy MTP, zaliczany do światowego rankingu wygrał stały bywalec CAVALIADY, reprezentant Niemiec Philipp Schober na koniu Guesssina.

Zobacz więcej

23-06-23 Konkurs Średniej Rundy dla Niemca

Piątkowy konkurs Średniej Rundy o nagrodę Śliwocki Home wygrał Marc Bettinger na wałachu holenderskiej hodowli LEX.

Zobacz więcej

23-06-23 Sunries Tour runda druga

Piątkowe zmagania w ramach CAVALIADA Summer rozpoczęły konkury z cyklu Sunries Tour – konkurs o wysokości 110 cm o nagrodę Idea Expo oraz konkurs 120 cm o nagrodę Ośrodka Sportu i Rekreacji – Wyspiarz.

Zobacz więcej

22-06-23 Szkoły miejskie na CAVALIADZIE Summer

Blisko 1000 dzieci z miejskich placówek edukacyjny wzięło udział w czwartkowej CAVALIADZIE Summer.

Zobacz więcej

22-06-23 Duża Runda dla Głoskowskiego

Najważniejszy konkurs pierwszego dnia CAVALIADY Summer Świnoujście – Dużą Rundę o nagrodę Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, pod patronatem portalu tylkoskoki.pl wygrał Andrzej Głoskowski na koniu Verdinale.

Zobacz więcej

22-06-23 Marvin Jüngel najlepszy w Średniej Rundzie

Marvin Jüngel, zwycięzca hamburskiego derby, na klaczy JOLIE LAFEE wygrywa konkurs Średniej Rundy (135 cm) o nagrodę firmy Apart.

Zobacz więcej

22-06-23 Amatorzy przejmują arenę CAVALIADY Summer

W dwóch konkursach w ramach Sunrise Tour o nagrodę tobilet.pl (110 cm) oraz o nagrodę MM Trendy (120 cm) zobaczyliśmy zmagania 53 par. Podwójne zwycięstwo wywalczyła Roksana Fraczkowska.

Zobacz więcej

22-06-23 Mała Runda otwiera CAVALIADĘ Summer

CAVALIADĘ Summer na plaży w Świnoujściu otworzył konkurs Małej Rundy (120 cm) o nagrodę City Diet pod patronatem portalu Equista. W konkursie wzięło udział 38 par z 7 krajów, a najlepszy okazał się Niemiec Christoph Lanske na klaczy Strawberry Girl.

Zobacz więcej

22-06-23 CAVALIADA Summer CZAS START!

Wszystko gotowe na rozpoczęcie CAVALIADA Summer Świnoujście! W bogatym programie imprezy zaplanowane są codzienne pokazy umiejętności i sprawności koni oraz zawodników.

Zobacz więcej

21-06-23 Plaża w Świnoujściu areną zmagań zawodów konnych

Zobacz więcej

20-06-23 Ostatnia prosta - trwają przygotowania do CAVALIADY Summer w Świnoujściu

Nasze cavaliadowe miasteczko jest już prawie gotowe. Został nam ostatni dzień, aby móc przywitać Was z mocnym tupnięciem.

Zobacz więcej

16-06-23 Świnoujście gospodarzem Wielkiego Święta Jeździectwa

Z udziałem Prezydenta Miasta Świnoujście Janusza Żmurkiewicza, a także przedstawicieli organizatorów CAVALIADY Summer: wiceprezesa Grupy MTP Filipa Bittnera oraz reprezentantki środowiska jeździeckiego, zawodniczki skoków przez przeszkody Małgorzaty Ciszek-Lewickiej, odbyła się konferencja prasowa, będąca...

Zobacz więcej

14-06-23 9 flag i ponad 200 koni

Ponad 160 zawodników i blisko 230 koni zostało przyjętych do udziału w międzynarodowych zawodach w skokach przez przeszkody w ramach CAVALIADY Summer. Te odbędą się już w dniach 22-25 czerwca 2023 r. na plaży w Świnoujściu.

Zobacz więcej

31-05-23 ORLEN Summer Driving w Świnoujściu

Wiemy kto uzyskał prawo startu w rywalizacji w ramach ORLEN Summer Driving Świnoujście! Panel zgłoszeń jest otwarty do 12 czerwca. Podczas CAVALIADY Summer zobaczymy osiem zespołów w trzech konkursach.

Zobacz więcej

26-05-23 Akredytacje medialne na CAVALIADA Summer

Zapraszamy do składania wniosków o akredytację medialną na wydarzenie CAVALIADA Summer Świnoujście 2023.

Zobacz więcej

22-05-23 Już za miesiąc - CAVALIADA Summer

Piękne słońce, gorący piasek, kojący szum fal. Do tego niesamowite emocje, wyjątkowe pokazy i sport jeździecki na najwyższym poziomie. O czym mowa? O najbardziej wyczekiwanym wydarzeniu jeździeckim w Polsce czyli zawodach konnych rozgrywanych bezpośrednio na plaży. Po siedmiu latach CAVALIADA Summer...

Zobacz więcej